Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Gelegen in de Campo Grande wijk, binnen 6 minuten wandelafstand van Giardino dei Semplici, biedt 2-slaapkamer Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo plaats aan maximaal 7 gasten. Het 80 m² grote appartement is gelegen ongeveer 1 km afstand van Florence Santa Maria Novella treinstation en net om de hoek bij Salvestrina busstation.

Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo biedt uitzicht op de tuin en heeft een patio, een balkon en een woonkamer uitgerust met airconditioning. Om uw comfort te garanderen is er een bidet, een apart toilet en een douche in deze accommodatie. Daarnaast zijn er een haardroger, een badmuts en badlakens aanwezig in de badkamer.

Bovendien helpt de toegang tot een ijsbaan de gasten hun lichaam te onderhouden.

Gasten die in het appartement verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een kitchenette, evenals een eetgedeelte.

Dit appartement is op 17 minuten wandelen van de Klokkentoren van Giotto en het Palazzo Strozzi ligt binnen 20 minuten lopen vandaan. Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo is ook niet ver van de Santissima Annunziata kerk gesitueerd. De 1-badkamer accommodatie is ongeveer 1 km afstand van het Basiliek en museum van Santa Maria Novella genesteld. Dit appartement is 5 km van Florence Amerigo Vespucci luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo
Residenza Il Conte Rosso
Mobiele prijsaanbieding

Residenza Il Conte Rosso

9.3
Schitterend 60 beoordelingen
23 m van de accommodatie
USD 174 USD 157
per nacht
Isidoro Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Isidoro Apartment

9.6
Voortreffelijk 45 beoordelingen
25 m van de accommodatie
USD 176 USD 158
per nacht
Unyca - Florence Cozy 3 Bedroom Apartment 2
Mobiele prijsaanbieding

Unyca - Florence Cozy 3 Bedroom Apartment 2

8.3
Heel goed 3 beoordelingen
108 m van de accommodatie
USD 228 USD 205
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Florence Amerigo Vespucci
    8 km

    Treinstations

    Campo di Marte Station
    1,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Kapper
    • Voorzieningen voor huisdieren
    • Huishouding
    • Wasserij
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Voor gehandicapten

    • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
    • Rolstoeltoegankelijk

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Patio
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Verkoopautomaten
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer048017LTN7799,IT048017C2KAHTY2BH
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo te vinden?
      Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo is in de Campo Grande wijk gesitueerd, op 17 minuten wandelafstand van de Klokkentoren van Giotto.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo?
      Populaire plekken in de buurt van Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo zijn onder andere het Basiliek en museum van Santa Maria Novella, de Klokkentoren van Giotto, het Palazzo Strozzi.
    • Hoeveel kost het om bij Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo te verblijven?
      De huurprijs van Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo is €192.
    • Welke betaalmethoden worden in het appartement geaccepteerd?
      Het appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • American Express
      • Mastercard
      • Visa
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van dit appartement?
      Ja, dit appartement biedt een privéparkeerplaats ter plekke aan.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo?
      Restaurants in de buurt van Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo zijn onder andere Antico Caffe Torino en Pasticceria Ruggeri restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in het appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in het appartement.
    • Is er een keuken in Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo?
      Bij Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo vinden gasten een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Hoe groot is Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo?
      Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo heeft een totale oppervlakte van 80 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Florence Amerigo Vespucci
    8 km

    Treinstations

    Campo di Marte Station
    1,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Liberta Florence Apartament-Central Apartment Near Duomo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten